نوستالوژی

سه زن !

سادات

انس الوجود:

لقب بانویی است که به خاطر داشتن مردی به نام علی(ع) بهش حسودیم میشه! سیده ایی که مادر همه سبزپوشهاست!یه بار ازش یه چیزی خواستم و در عرض جیک ثانیه بهم داد!

منیره سادات :

تنها زنی که بعد از مردنش هنوز هم عاشقشم ! مادربزرگ مهربون و دوستداشتنی ام که دلم واسه آغوش گرمش تنگولکس شده! یک زن به تمام معنا !

زینت السادات :

زنی که تا آخر عمرم فراموشش نمیکنم! پرتلاش واسه به هم زدن یه زندگی عاشقانه! فتنه گر! خدای قیافه!

حسود! خدایی یه زن به تمام معنا بیخود! تنها کسی که تونست تنفر رو تو دلم بیاره!

 

دوستداشتنیها

مریم بانو :

ساده و بی آلایش که غیبت هیچکسی رو نمیکنه! هیچ حرف بدی رو به دل نمیگیره!هیچ نماز قضایی نداره! به خاطر مظلومیت هاشمی رفسنجانی کلی گریه کرد! با آشپزی نکردنش باعث شد 3 تا دختر آشپز تحویل جامعه بده! با بی علاقگی به کارهای خونه ،3 تا خانه دار به تمام معنا تحویل داد به جامعه ! یک مرد به تمام معنا ! با اراده ! قاطع! در یک کلام مامان خوشگله! فقط کاش کمی زنانگی از نوع بشور و بساب و بده ملت بخورن ، داشت !

مهری جون!

به دلیل بی پدری من و خواهرم در دوره کودکی ،  کمکهای شایانی در نگهداری دو اعجوبه مادرم ، بهش کرده و تا به حال صدبار تو سر مامانم و من و خواهرم زده!

آشپز! خونه دار! یه جنگل بهش بدین در عرض ایکی ثانیه ، گلستان ابراهیمش میکنه!

عاشق بچه خواهرش که اسمش سمیه است ، جوریکه دختراش از حسادت میخوان برن معتاد بشن!

زحمتکش! مهربون! با کلاس! خوش سلیقه! خاله کوچیکه و خوشگلترین خاله عالم!

خواهران غریب!

مهربانان همیشگی تاریخ! صبور! همراه! خدای خرید! من ، با اون دوتا ، میشیم سه تفنگدار مریم بانو!عاشقشونم!

 

 

پانوشتها :

1- احتمالن اون خانوم سومی ، مادر همسر سابقم بودن!(خودتون پیداش کنین)

2- من تو انتخابات ، بازرس وزارت کشور بودم و تقلبی نشد! اما خوب حقایق تلخی وجود داشت : کسانی بودن که در کمال تعجب از نظر نوع ظاهر و تفکر، به محمود  رای دادن! به دلیل اینکه بقیه دزدن!3روز روزه نذر کرده بودن!اما ماها واسه موسوی چی نذر کرده بودیم؟ اما نکته مثبت قضیه اینجاست که با تمام اینکه همه امکانات واسه اون وجود داشت و واسه هیچ رئیس جمهوری تو دوره چهارسال دومش این افتضاحات نمیشه، 15میلیون رای مخالف داره ! 24 میلیون در مقابل 15میلیون مخالف !

+ ; ٤:۳٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ خرداد ۱۳۸۸
comment نظرات ()