نوستالوژی

پنجگانه !

اول : عطر گلای نرگس پیچیده لای کتابم و می بلعمشان. مدادنوکی ام رالای دندانهایم فرو می کنم و به عکس تو که هر چند ثانیه یکبار روی موبایلم ظاهر می شوی با بغض نگاه می کنم ! بس است ، چقدر زنگ و اس ام اس می زنی؟! دیگر نمی خواهمت ! به همین سادگی!

دوم : موهایم را خرگوشی می بافم و تهشان را ژل مالی می کنم ! عجب بویی دارند این ژلهای لامصب! یاد عروسی می افتم ! بوی ادکلنهای زنانه و مردانه و میوه هایی از جنس موز و خیار و سیب با بوی اسپند و خنده و سوراخ دماغهای بادکرده اقوام درجه یک عروس و داماد قاطی شدن و همشون ریخته شدن وسط لحظه های پریشونی من ! الان هوس یه عروسی دور کردم که خودمو پشت میزهای ته سالن قایم کنم و فقط ملتو دید بزنم و تا می تونم بخورم!

سوم : امروز اینقدر پرتقال خونی خوردم که همه جام بوی خون و پرتقال میده!

چهارم : دیروز شبکه چهار برنامه ای تحت عنوان " یک فیلم  یک تجربه " نشون داد ، که مربوط به فیلم طلسم(داریوش فرهنگ) بود و هرچی حس نوستالوژی بود ریخت تو روز جمعه ما و گند زد به اوقات شریفمون!

پنجم : این روزا عاشق اینم که چهارشنبه بشه و بعدش پنجشنبه و جمعه بیاد و من تا 11صبح بخوابم و بعدش تا 11 شب فقط فیلم ببینم و راه برم و بخورم وتلفن بازی کنم و خیر سرم درس بخونم!

 

الان اضافه شد : فیلم طلسم همون فیلم ترسناکه است که سوسن تسلیمی توسط  پیشکار خونشون (پرویز پورحسینی) سالها در زیرزمینی مخوف زندانی شده  بود و...

 

+ ; ۳:۳٥ ‎ب.ظ ; شنبه ٢۸ دی ۱۳۸٧
comment نظرات ()